29 Eylül 2020 Salı

Bu sürecde biraz sıkıntılar yaşayacağız

BHM
07.05.2014 12:02
Bu sürecde biraz sıkıntılar yaşayacağız
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. 

CHP Muğla eski Milletvekili Prof. Dr. Gürol Ergin, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ ile kapanan Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez’in de bulunduğu ziyarette Mehmet Kocadon’a görevinde başarılar dileyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün yaptığı açıklamada şunları söyledi; Kapanan belde belediyelerin ardından yarımadanın başkanı olan Sayın Mehmet Kocadon’u tebrik etmek ve başarılar dilemek için ziyarete geldim. Muğla’nın Büyükşehir olması ile birlikte Bodrum da yeni bir sürece girdi, yeni bir dönem başladı. Sistemin yerine oturma sürecinde biraz sıkıntılar yaşayacağız, bu gayet doğal bir şey. Önemli olan ortak hizmetlerimizin hızlı bir şekilde yürümesi, işlerin aksamamasıdır.

 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da yaptığı açıklamada Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e katıldığını belirterek şöyle konuştu; Seçim öncesi de söylediğim gibi artık Bodrum yeni bir döneme başladı. Kapanan beldelerin ardından Bodrum Belediyesi ile Muğla Büyükşehir Belediyesi birçok konuda beraber çalışacak. Sayın Gürün’ün de söylediği gibi şu anda bir geçiş süreci yaşıyoruz. Bu süreçte yaşanılacak sıkıntıları en aza indirmek için belediye birimlerimiz sürekli olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi ile iletişim halinde. Ben bu ziyareti için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Osman Gürün’e, Sayın Prof. Dr. Gürol Ergin’e ve Milas Belediye Başkanı Sayın Muhammet Tokat’a çok teşekkür ediyorum.

 

Ziyaret sırasında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a hediye takdim eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da “Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon geçtiğimiz günlerde Milas Belediyesi’ne gelerek beni ziyaret etmişti. Ziyareti için kendisine tekrar teşekkür ediyor, yeni dönemde Bodrum Yarımadası’nın tek belediye başkanı olarak başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

BHM
©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com