08 Temmuz 2020 Çarşamba

DENİZCİLİK FUARINDA SEKTÖRÜNÜ SADECE BODTO TEMSİL EDİYOR

BHM
13.02.2016 14:34
793 Okuma
DENİZCİLİK FUARINDA SEKTÖRÜNÜ SADECE BODTO TEMSİL EDİYOR
İstanbul CNR Expo’da düzenlenen Boat Show Fuarı ziyarete açıldı. Fuarda Denizcilik sektörünü temsilen meslek odası olarak İzmir ve İstanbul gibi büyük illerin meslek odalarının yer almayıp, sadece Bodrum Ticaret Odasının temsil ettiği dikkat çekti. Fuarda sektör temsilcisi olarak BODTO dışında sadece özel firmaların stantları yer alıyor.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon Boat Show fuarına BODTO olarak 2006 yılından buyana katıldıklarını, bundan sonraki yıllarda da katılmaya devam edeceklerini söyledi.

Kocadon, Güney Ege Kalkınma Ajansı destekleri ile fuara katıldıklarını GEKA temsilcisi Mehmet Sert ‘in fuara bizzat katılarak maddi manevi desteklerini sürdürdüğünü belirterek teşekkür etti.

Açılışa gelen IMEAK Başkanı Metin Kalkavan ve Deniz Ticareti Müdürü Cemalettin Şevli Bodrum standını ziyaret ederek yetkililerle görüştü. Bodrum’u temsilen Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Kocadon nun yanı sıra, Meclis Üyesi Toros Demirdöven ile BODTO Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Dinç ve Erdem Ağan katıldı.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon BODTO fuarına, 2006 yılından buyana Bodrum Ticaret Odası olarak katıldıklarını açıkladı. Kocadon açıklamasını devamında ” Denizcilik sektörümüz Bodrum un ana lokomotif sektörlerinden. Bodrum Guletleri ile başlayan Mavi Yolculuğumuz ile deniz
turizmi büyük aşama kaydetmiştir. Deniz Turizmi, Türkiye de en yüksek oranda Muğla ilimizde yapılıyor. Muğla ilimizde deniz turizminin lokomotifi de Bodrum olmuştur. Bodrum Ticaret Odası olarak ilçemizde Deniz sektörünü desteklemeye devam edeceğiz.” Dedi.

BHM
fuar bodto cnr boat

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com