27 Mayıs 2022 Cuma

2. DOZ AŞININ ARDINDAN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU...

BHM
20.05.2021 09:26
2. DOZ AŞININ ARDINDAN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU...
Bodrum'da yaşayan evli ve iki çocuk annesi kadın önceki gün ikinci doz corona virüsü aşısını oldu. Dün sabah saatlerinde evine gelen kızı tarafından yatağında ölü bulunan kadının ölüm nedeninin belirlenmesi için cenazesi Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Torba Mahallesi Emin Anter Bulvarı'ndaki bir sitede yaşayan evli ve iki çocuk sahibi 60 yaşındaki Fatma Öztok önceki gün ikinci doz corona virüsü aşısını oldu. Dün sabah saatlerinde evine gelen kızı Ayşegül Öztok, annesini yatağında hareketsiz vaziyette buldu.

Ayşegül Öztok’un haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ekipleri Fatma Öztok'un hayatını kaybettiğini belirledi. Öztok'un yakınlarını ve mahalle sakinlerine şok eden ölümle ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

“DÜN İKİNCİ AŞISINI OLMUŞTU”

Öztok'un oğlu Avukat Murat Öztok “Annemin  önemli bir sağlık sorunu yoktu. Dün gece 01.00 ‘e kadar bahçede komşularla oturup sohbet etmişler, sağlık durumu gayet iyiydi. Dün öğle saatlerinde ikinci aşısını olmuştu. Bu sabahta kız kardeşim ölü bulunca büyük şok ve üzüntü yaşadık. Tabi kesin ölüm nedeni otopsiden sonra belli olacak. Normal ölümde olabilir, sonucu beklemek durumundayız, acımız büyük” diye konuştu.

Fatma Öztok'un cenazesi otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com