28 Ekim 2020 Çarşamba

20 ÜLKENİN GÜZELLERİ OASİS'TE JÜRİ ÖNÜNE ÇIKTI

BHM
14.05.2019 10:58
20 ÜLKENİN GÜZELLERİ OASİS'TE JÜRİ ÖNÜNE ÇIKTI
Modacı Ashot Khachatryan'ın organize ettiği Miss 7 Continents güzellik yarışması için bir haftadır Bodrum'da kampta olan ve ilçeyi gezme fırsatı bulan yarışmacılar, Bodrum Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi'nde jüri önüne çıktı.

Türkiye, Finlandiya, Ukrayna, Rusya, Belarus, Ermenistan, Kazakistan, Portekiz, Letonya, Sibirya, Kore ve Polonya'nın da aralarında olduğu 20 ülkeden yarışmacılar, çeşitli kıyafetlerle sahneye çıkarak jüri önünden geçiş yaptı.

Türkiye'den üniversite öğrencisi Mervenur Nakışçı'nın katıldığı yarışmaya, yerli ve yabancı tatilciler de ilgi gösterdi.
 
Finlandiyalı Katarina Juselius'un birinci olduğu yarışmada, Letonya'dan Laine Mezale ikinci olurken, üçüncülük ise Sibirya'dan Natalia Beliaeva 'nın oldu.
 
Ülkelerinde mankenlik ve modellik yapan yarışmacıların katıldığı organizasyon, ilk 5'e seçilenlerin taçlarının takılmasının ardından pasta kesimiyle sona erdi.
 
Yarışmada dereceye girenlerin, 20 Kasım'da Malezya'da düzenlenecek kainat güzellik yarışmasına katılmaya hak kazandıkları belirtildi.

 

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com