08 Ağustos 2022 Pazartesi

BARIŞ VE HOŞGÖRÜ ÖRNEĞİ… BODRUM SİYASETİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

BHM
26.04.2022 22:04
BARIŞ VE HOŞGÖRÜ ÖRNEĞİ… BODRUM SİYASETİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
Ülkede yaşanan siyasi gerginliklere inat Bodrum’da geçtiğimiz gün "Siyasi Parti Bodrum İlçe Başkanları" Yalıkavak'ta iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen’in ev sahipliğinde Bodrum’un Yalıkavak Mahallesinde düzenlenen iftara; CHP ilçe Başkanı Halil Karahan, İYİ Parti ilçe Başkanı Nevzat Kanber, MHP ilçe Başkanı İbrahim Bilgi, TDP ilçe Başkanı Nagihan Bayram, VATAN Partisi ilçe Başkanı Şeref Bozkurt ve BBP İlçe Başkanı Mustafa Kıroğlu katıldı.

Yalıkavak’ta yer alan MİÇOS Restoran’da bir araya gelen Bodrum siyasetinin temsilcileri, ülke ve Bodrum gündemine dair sohbet edip fikir alışverişinde bulundular.

Rekabet ve siyasetin aynı karede görünmesi, Bodrum için her zaman birlikte hareket edebilecek potansiyelde bir siyasi oluşumun varlığına kanıtlarken, tüm ülkeye örnek bir davranış olarak yorumlandı.

İftarın ev sahipliğini yapan Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, sosyal medya gönderisinde; “Bu günkü iftarımızı Bodrum siyasetinde kimileri ile rekabet kimileri ile kol kola siyaset yaptığımız ilçe Başkanlarımız; MHP ilçe Başkanı Sn. İbrahim Bilgi, TDP ilçe Başkanı Sn. Nagihan Bayram, CHP ilçe Başkanı Sn. Halil Karahan, İYİ Parti ilçe Başkanı Sn. Nevzat Kanber, VATAN Partisi ilçe Başkanı Şeref Bozkurt, BBP ilçe Başkanı Mustafa Kıroğluyla düzenlemiş olduğum iftar yemeğinde açtık. Allah kabul etsin…” dedi.

Diğer İlçe başkanları da bu tür buluşmaları zaman zaman yaptıklarını ve zaman zaman bir araya gelip görüş alışverişinde bulunduklarını ifade ettiler.

 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com