07 Temmuz 2020 Salı

BASIN MENSUPLARI GELENEKSEL YENİ YIL YEMEĞİNDE BULUŞTU

BHM
27.12.2019 12:06
33 Okuma
BASIN MENSUPLARI GELENEKSEL YENİ YIL YEMEĞİNDE BULUŞTU
Bodrum’da görev yapan basın mensupları, Oasis AVM'nin geleneksel yeni yıl yemeğinde bir araya geldi.

Oasis AVM içerisindeki Urfa Diyarı adlı mekanda düzenlenen yemeğe, basın mensuplarının yanı sıra Oasis AVM yöneticileri ve çalışanları katıldı. Engin Özçelik ve Martin Ivanov ikilisi de müzikleri ile geceye renk kattı. 

Oasis AVM Genel Müdürü Mazhar Vardar, gecede yaptığı konuşmada “Bodrum'un çok değerli basın mensuplarıyla geleneksel hale gelen yemeğimizi bu yıl da organize ediyor olabilmekten son derece mutluyuz. Sizlerle kendimizin bir aile olduğunu hissediyoruz. Yani aramızda bebesiyle, çocuğuyla, eşiyle burada olan, bir aile düzeni içinde burada birlikte olan bir topluluğuz. Bundan son derece mutluyuz. Hepiniz hoş geldiniz. 2019’dan 2020’ye girerken, zor geçen 2019 yılından daha iyi bir 2020 yılını, hep birlikte sağlıkla, huzurla, güzelliklerle, yine güzel Bodrumumuzda birlikte geçirmeyi diliyorum. Şimdiden hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Her şey gönüllerinizce olsun” ifadelerini kullandı. 

Geceye katılan basın mensupları adına kısa bir konuşma yapan gazeteci Zeki Özkeskin de yeni yıla girerken meslektaşları ve Oasis yönetimi ile birarada olmanın çok anlamlı olduğunu ifade ederek “İçinde bulunduğumuz günlerde hepimizin biraz morale ihtiyacı var. Hepinize iyi seneler diliyorum. Ülkemizin de içinde huzur ve barış dolu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gece çeşitli ikramlar ve sıcak sohbetlerle geç saatlere kadar sürdü. 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com