31 Mayıs 2024 Cuma

Bodrum’da düzenlenen ‘Hotel Show 2024’ sona erdi

BHM
06.04.2024 18:10
Bodrum’da düzenlenen ‘Hotel Show 2024’ sona erdi
Turizm sektörü temsilcilerini sezon öncesinde bir araya getiren ve yoğun ilgi gören Hotel Show 2024, sona erdi.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER), Bodrum Turizm Teknik Müdürler Derneği (TTMD) ve Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Derneği (KAHDER), MSL Global Turizm iş birliğiyle Bodrum Belediyesi ve Bodrum Belediyesi Kültür A.Ş. destekleriyle düzenlenen etkinlik; gıda-içecek, konaklama, teknik ve ağırlama ekipmanları satan firmalar ile otel yöneticilerinin buluşmasına imkan sağladı. Sektörün önde gelen tedarikçileri ve yenilikçi ürünlerinin tanıtımı yapıldığı etkinlik, yoğun ilgi gördü. Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit de etkinliği ziyaret edenler arasındaydı. 

Otelciler için en uygun fiyat avantajlarını sağlamak amacıyla düzenlenen etkinliğe Kuşadası, Marmaris, Fethiye ve Milas'tan da 2 bine yakın profesyonelin geldiğini söyleyen BODER Başkanı Ömer Faruk Dengiz, şöyle konuştu; 


“Buluşmada 43 firma stant açtı. Organizasyon eksikliği yaşanmaması için son dakikalarda gelen firmaları alamadık. BODER olarak üye menfaatleri için böyle projeler yapmaya devam edeceğiz. Bu buluşmalar daha çok büyüyerek Bodrum'a marka olacaktır diye düşünüyorum.”

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com