08 Şubat 2023 Çarşamba

BODRUM’DA HALK PLAJINA MUĞLA BŞB’NİN “ATIK SU POMPA TERFİ İSTASYONU” YAPMASI TEPKİ ÇEKTİ!

BHM
05.05.2022 21:10
BODRUM’DA HALK PLAJINA MUĞLA BŞB’NİN “ATIK SU POMPA TERFİ İSTASYONU” YAPMASI TEPKİ ÇEKTİ!
Bodrum’un Gümüşlük Mahallesi Koyunbaba Mevkii’ndeki halk plajına, vatandaşların karşı çıkmalarına rağmen Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından “Atık Su Pompa Terfi İstasyonu” yapılıyor.

Bölge halkı, “Buraya atık su istasyonu yapmak kimin aklı? Halk plajına bu yapılır mı, başka yer mi kalmadı?” diyerek Muğla Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Osman Gürün’e sitemlerini sosyal medyadan iletti.

Sosyal medya aracılığıyla yayınladıkları fotoğraflarla bölgedeki durumu gözler önüne serip tepki gösteren vatandaşlar, hali hazırda yapımı devam eden ancak henüz tamamlanmayan istasyonun, yaklaşık bir aydır kaderine terk edildiğini, hiçbir ilerleme olmadığının da altını çizdiler.

“SÖZDE BU YAZA KADAR BİTECEKTİ. AYRICA BURAYA ATIK SU İSTASYONU YAPMAK KİMİN AKLI?”
Özellikle bölgede yaşayanların ve tatilcilerin denize girebildiği alanın yapılan tahribattan ötürü bu yaz kullanılamayacak olmasına isyan eden vatandaşlar, “Yazın burası halk plajı olarak kullanılamayacak. Sözde bu yaza kadar bitecekti. Ayrıca buraya atık su istasyonu yapmak kimin aklı? Halk plajına bu yapılır mı, başka yer mi kalmadı? diyerek tepkilerini gösterdiler.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com