20 Mart 2023 Pazartesi

‘Çocuk Şenliği’ haftası başladı

BHM
21.04.2014 15:15
‘Çocuk Şenliği’ haftası başladı
Midtown, 21 Nisan haftasında çocuklar ve aileleri için hem anlamlı, hem de çok eğlenceli etkinliklere imza atacak. 

23 NİSAN’DA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İLE AYNI KAREDE FOTOĞRAFIN SENİN OLSUN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Midtown’a gelen tüm ziyaretçiler Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile aynı karede yer alabilecekleri kendilerine özel fotoğrafa sahip olacak.  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel günde, Midtown;  hazırlanan teknolojik  bir sistem ile ziyaretçilerine Atatürk ile aynı karede oldukları fotoğrafı hediye ediyor. Atatürk’ü anmak ve Midtown ziyaretçilerine hayatları boyunca unutmayacakları bir hediye vermek amacıyla düzenlenen etkinlik, 23 Nisan Çarşamba günü, saat 11.00-19.00 arasında gerçekleştirilecek.

NOSTALJİK OYUNLARLA, GÜNÜMÜZ OYUNLARI BİR ARADA…

26 Nisan Cumartesi ve 27 Nisan Pazar ise Sen Çocukken, Ben Çocukken” adlı oyun turnuvası Midtown’da gerçekleştirilecek. Midtown danışmadan alınan ücretsiz oyun kuponları ile arzu eden herkesin katılım sağlayabileceği oyunlarda günümüz çocukları eski oyunları öğrenirken ebeveynleri de nostalji yaşayacak. Diğer taraftan küçükler teknoloji sevgilerini de eğlenerek yarıştırabilecekler.

“Sen Çocukken, Ben Çocukken” turnuvası dahilinde oynanacak dijital oyunlar arasında; X-BOX’ta dans ve hulahop, Playstation’da  futbol, nostaljik oyunlarda ise eksek, ip atlama, yağ satarım bal satarım, hulahup ve misket yer alıyor. Kazananların sinema bileti, yemek, hediye çeki gibi armağanlar alacağı yarışmalar 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com