07 Mayıs 2021 Cuma

İnanılmaz ölüm!

BHM
05.08.2015 11:16
İnanılmaz ölüm!
Bodrum’da bulunan bir su parkına annesi ile beraber eğlenmeye giden 10 yaşındaki çocuk su kaydırağından kaydığı havuzda boğularak öldü.

Bodrum'da bulunan bir su parkına annesi ile beraber eğlenmeye giden 10 yaşındaki Tanzel Tuna Şendil kaydıraklı havuzun içerisinde boğularak öldü. Dün öğlen saatlerinde annesi ile birlikte kaydıraklı havuzun başına giden Şendil’in birkaç kez kaydığı su kaydırağının ardından havuzda hareketsiz olduğunu gören vatandaşlar 10 yaşındaki çocuğu sudan çıkardı. Su parkında bulunan doktor tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından çocuğun ağzından çıkan su nedeniyle boğulduğu iddia edildi. Olay yerine çağrılan ambulansla Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan çocuk yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yüzmeyi çok iyi bildiği öğrenilen Şendil'in cesedi ölüm nedenini tespiti için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

 

Öte yandan eğlenmeye gelen yerli ve yabancı turistler su parkından çıkarıldı. Eğlenceye kapatılan su parkında olay yeri inceleme ekipleri ve savcılık inceleme yaptı. Olayla ilgili su parkında çalışan 4 kişi ise ifadelerine başvurulmak üzere Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

BHM
Aquapark ölüm

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com