01 Haziran 2020 Pazartesi

ORMANLIK ALANA GÖTÜRÜP ASMAYA ÇALIŞTILAR!

BHM
28.11.2019 08:45
125 Okuma
ORMANLIK ALANA GÖTÜRÜP ASMAYA ÇALIŞTILAR!
alçı işiyle uğraşan Ahmet D.'yi 'işe gidiyoruz' diyerek kandırıp ormana götüren, döverek parasını çalan iki kişi gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

Jandarma ekipleri, Güvercinlik Mahallesi'nde alçı işiyle uğraşan bir kişinin ormanlık alana götürülerek darp edildiği ve cebindeki 800 lirasının zorla alındığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.

Olayı gerçekleştirdiği öne sürülen A.G. ve H.D, Güvercinlik Mahallesi'nde gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Mağdur Ahmet D, yaptığı açıklamada, Şahısların kendisini "işe gidiyoruz" bahanesiyle götürdükleri ormanlık alanda saatlerce darp ettiklerini ifade eden Ahmet D, “2 kişi bana işi bırakmalarına sebep olduğum için saldırdılar. Bana kumpas kurdular. Kendileriyle hiçbir şekilde husumetimiz yoktu. Yapanlardan birisini iki yıldır tanıyordum, diğer kişiyle ise yeni tanışmıştım. Cebimden 800 liramı aldılar. Beni kabloyla ağaca asmaya çalıştılar. Omuzlarımda, kollarımda ve bacaklarımda darp izlerim var. Ormanda kaçarak kurtuldum. Her ikisinden de şikayetçiyim" ifadelerini kullandı. 

 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com