07 Mayıs 2021 Cuma

PİSİ PİSİNE ÖLDÜ

BHM
31.03.2015 13:52
PİSİ PİSİNE ÖLDÜ
Bodrum’da, tadilatını yaptırdığı villasını kontrol ederken bahçe duvarı üzerinden içi boş beton su deposuna düşen 80 yaşındaki tansiyon hastası işadamı Alp Atay Şefkatlioğlu, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

45 yıldır turizm sektörüne hizmet verip, THY, Havaş ve Ataköy Marina İşletmeciliği A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulunan ve Nacila Turizm ve Uluslararası Ticarit Limited Şirketi'in kurucusu olan işadamı Alp Atay Şefkatlioğlu, bir süre önce Göltürkbükü Mahallesi'deki tripleks villasının tadilatı için bir şirketle anlaştı. İstanbul'da yaşayan Şefkatlioğlu, dün saat 11.00 sıralarında Bodrum'a gelip, villasındaki tadilat çalışmalarıyla ilgili işçilerden bilgi aldı. Daha sonra villayı gezip, yapılan işleri inceleyen tansiyon hastası Şefkatlioğlu, bir ara bahçe duvarına çıkıp, bodrum katın bulunduğu bölüme bakmak isterken 3 metre yükseklikten içi boş olan beton su deposuna düştü. İşçiler tarafından düştüğü depodan ağır yaralı olarak çıkartılan Şefkatlioğlu, ambulansla Özel Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitiren Şefkatlioğlu'nun cenazesi otopsi için Muğla Adil Tıp Kurumu'na gönderildi.

 

"ÖLÜMÜNDE ŞÜPHELİ BİR DURUM YOK"

Bodrum'da yaşayan Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Faysal Şefkatlioğlu, babasıyla amca çocukları olan Alp Atay Şefkatlioğlu'nun ölümünün acısını yaşadıklarını belirtip, "Şoförü ile konuştum. Ölümünde şüpheli bir durum yok. Ama yine de yasal işlemler için cenazesi otopsiye gönderildi" dedi. Şefkatlioğlu'nun cenazesinin otopsinin ardından toprağa verilmek üzere ailesinin yaşadığı İstanbul'a götürüleceği öğrenildi. Jandarma, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

BHM
kuyu ölüm

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com