08 Ağustos 2022 Pazartesi

POLİSTEN KAÇARKEN KAZA YAPTILAR!

BHM
23.12.2020 11:54
POLİSTEN KAÇARKEN KAZA YAPTILAR!
Bodrum’da sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde polisin dur ihtarına uymayıp otomobille kaçan 2 genç, kaza yaparak yaralandı.

Korona tedbirleri kapsamında sokağa çıkmanın yasak olduğu gece saatlerinde, Neyzen Tevfik Caddesi’nde seyreden 48 DZ 096 plakalı otomobil, polisin “dur” ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Birkaç noktada daha polisin ihtarına rağmen durmayan araç, ilçe çıkışındaki Torba Kontrol Noktası’nda da durmayarak yoluna devam etti. 

Süratli bir şekilde seyrettiği öğrenilen otomobil, Bodrum – Milas Karayolu Torba Kaynar mevkisinde virajı alamayarak yoldan çıktı. Su kanalına çarpıp makilik alan giren, ardından da bir çam ağacına çarpan otomobildeki sürücü B.K. İle otomobilde yolcu olarak bulunan A.A. yaralandı. 

İhbar üzerine 112 Acil Sağlık, polis, zabıta ve Muğla 911 ekipleri kaza mahalline geldi. Ağır şekilde yaralanan B.K. ile  hafif şekilde yaralanan A.A., ambulanslarla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 

Çekici ile makilik alandan çıkarılan otomobilin motor bölümünden dumanlar çıkmaya başladı. Yangın tüpü ile hızlı bir şekilde müdahale edilerek olası yangının önüne geçildi. Öte yandan otomobil içerisinden boş alkol şişesi çıktığı öğrenildi.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com