30 Eylül 2020 Çarşamba

TÜM TÜRKİYE'DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ALKIŞLA TEŞEKKÜR...

BHM
20.03.2020 13:27
TÜM TÜRKİYE'DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ALKIŞLA TEŞEKKÜR...
Türkiye, dün akşam saat 21.00'da koronavirüs tehdidine karşı 24 saat mücadele eden sağlık çalışanlarına destek için balkonlarda alkış tuttu.

Yeni tip coronavirüs vakası (Covid-19) vakaları artarken, salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarına destek amacıyla dün akşamdan itibaren 3 akşam üst üste saat 21'de alkışlama çağrısı yapılmıştı. Vatandaşlar, saat 21.00'da evlerinin balkonlarına çıkıp dakikalarca sağlık çalışanlarına destek için alkış tuttu.

Bodrum’un da bir çok bölgesinde vatandaşlar sağlık çalışanlarına destek için alkış tuttu.

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA TWİTTER'DAN DESTEK VERDİ

Bakan Koca paylaşımında, "ALKIŞLAYALIM! NE KADAR ALKIŞLASAK AZDIR! Dün saat 14’te Meclis’teki konuşmamda milletimin temsilcilerini özverili Sağlık Çalışanlarımızı alkışlamaya davet ettim. Şimdi tam 21.00’da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet ediyorum" dedi.

"ÜST ÜSTE ÜÇ GÜN ALKIŞLAYALIM"

Bakan Koca daha sonra yaptığı paylaşımda, "SAAT 21.00 ALKIŞI İÇİN SAĞ OL TÜRKİYE! Şehir şehir, ev ev çağrımıza uydun. Özverili sağlık çalışanlarımıza alkışınla güç verdin. Yarın, ertesi gün aynı saatte minnettarlığımızın sesi tekrar duyulsun! ÜST ÜSTE ÜÇ GÜN ALKIŞLAYALIM!" ifadelerini kullandı.

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com