27 Mayıs 2022 Cuma

ÜVEY KIZINA CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI! YAZDIĞI İĞRENÇ MESAJLAR DELİL OLDU!

BHM
12.05.2022 21:08
ÜVEY KIZINA CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI! YAZDIĞI İĞRENÇ MESAJLAR DELİL OLDU!
Bodrum’da 16 yaşındaki üvey kızına 11 yaşından itibaren cinsel istismarda bulunan 43 yaşındaki S.K. tutuklandı. Polisin S.K.’nın telefonunda yaptığı incelemelerde ise kızının telefonuna "güzelim, sevgilim, seni çok seviyorum ve karım" yazılı mesajlar gönderdiği ortaya çıktı.

Sözcü Gazetesinde yer alan Yaşar Anter’in haberinde yer alan bilgilere göre; Bodrum ilçesinde yaşayan 43 yaşındaki S.K.'nın 2016 yılında 11 yaşındayken üvey kızına evde kimsenin olmadığı zamanlarda cinsel istismarda bulunduğu çocuğun tepki göstermesi üzerine ölümle tehdit etiği ortaya çıktı.

ARKADAŞI İLE PAYLAŞINCA ŞİKAYETÇİ OLDU

Durumu annesi ve yakın arkadaşlarına anlatan çocuğun, annesinin duruma inanması üzerine kız arkadaşlarının annelerinin yardımı ile Bodrum Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunduğu ve olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı belirtildi. Gözaltına alına S.K. ise suçlamaları kabul etmeyerek iddiaların iftira olduğunu söyledi.

MESAJLAR VE FOTOĞRAFLAR DELİL OLDU

Polisin S.K.'nın telefonunda yaptığı incelemelerde ise kızının telefonuna  güzelim, sevgilim, seni çok seviyorum ve karım yazılı mesajlar gönderdiği ortaya çıktı. Şüpheli ile çocuğun cinsel içerikli fotoğrafları bulundu.

Bunun üzerine gözaltına alınan S.K. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi. S.K.'nın davasının devam ettiği ve 12-22 yıl arasında hakkında hapis cezası istendiği belirtildi.

Bodrum Kadın Dayanışma Derneği üyeleri ise davanın takipçisi olacaklarını belirterek “Çocuklarına en ufak bir şüpheli davranışa tanık olan büyüklerin uzmanlara ve adli mercilere çekinmeden şikayette bulunmalarını istiyoruz. Dernek olarak bu tür duruma maruz kalan çocuk ve kadınların yanındayız, her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştular.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com