25 Haziran 2022 Cumartesi

YANGINA MÜDAHALENİN KAHRAMANLARI: BODRUM'UN BETON FİRMALARI!

BHM
04.08.2021 12:20
YANGINA MÜDAHALENİN KAHRAMANLARI: BODRUM'UN BETON FİRMALARI!
Tüm Türkiye'yi etkisi altına alıp ciğerlerimizi yakıp kavuran yangında hükümet desteğinin yetersizliğine rağmen Muğla halkının kenetlenmesi ve dayanışması sonucu güzel şeyler de yaşanıyor. Yangına en etkin müdahale edenlerin başını da Bodrum'da faaliyet gösteren beton firmaları Çağdaş Beton ve Bodrum Beton çekiyor.

Bugün 5. gününe giren Muğla yangınlarının televizyon medyasında yeterince yer verilmeyen acı bilançosu, vatandaşların sosyal medya hesapları aracılığı ile gözler önüne seriliyor. Halk kenetlenmiş şekilde yangınları kendi imkanları ile söndürmeye çalışırken havadan müdahale çığlıkları karşılığını gerektiği kadar bulamasa da,  birtakım özel kurum ve kuruluşların verdiği destek hayati önem taşıyor.

Bodrum'un köklü beton firması Çağdaş Beton, mikser ve kamyon filoları ile yangın söndürmeden gıda desteğine, bu felaketin üstesinden gelmeye tam destek veriyor. Çağdaş Beton 60 araç, 150 personel ve 1 özel itfaiye desteğinin yanı sıra duş-wc kabinleri ve gıda yardımı ile de Muğla halkının yardımına koşuyor. Bodrum Belediyesi'nin itfaiye araçlarına su da temin eden Çağdaş Beton'a ve sağladığı yardımlardan dolayı Bodrum Beton'a, STK'lara, özel kuruluşlara ve halkımıza Bodrum Haber Merkezi ailesi olarak teşekkürü bir borç biliyoruz. 

 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com