21 Haziran 2021 Pazartesi

ZAVALLI HAYVAN VÜCUDUNDA SAÇMALAR İLE YAŞIYORMUŞ!

BHM
07.06.2021 12:49
ZAVALLI HAYVAN VÜCUDUNDA SAÇMALAR İLE YAŞIYORMUŞ!
Bodrum’da araba çarpan köpeğin götürüldüğü veterinerde çekilen röntgeninde, vücudunda havalı tüfek saçmaları ile yaşadığı ortaya çıktı.

Ortakent Mahallesi’nde yaşanan olayda, bir aracın çarptığı köpek, ağır yaralı olarak veterinere götürüldü. Çekilen röntgende hayvanın vücudunda havalı tüfek saçmaları ile yaşadığı ortaya çıktı. 

Köpeğin tedavisi devam ederken, Başka Bir Hayat Diliyorum Derneği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Cuma akşam saatlerinde Çağrı Merkezi’ni aramış bir vatandaş, Ortakent’de bir aracın bir köpeği ezdiğini söylemiş. Çekilen röntgende aracın ezmesi sonucu kalçanın kırıldığı görüldü. Ve artık bir “Klasik” olan havalı tüfek ile atılmış saçma taneleri. Meskun mahalde silah kullanmak güya suç. Ama umurlarında değil. Ateş edildiğinde çıkan sesi de civardan duymamak imkansız. Hiç mi kimse aramaz Polis ya da Jandarmayı. Kazaya dönersek, çarpan kişi “İşim var” diyerek gitmiş. Gören kişi isim ve plakasını vermemiş. 

Derneğimizin ve Kent Konseyi Çalışma Grubunun Gönüllü Avukatı Arzu Ayyıldız yasal başvuruda bulunuyor. Bakalım ne olacak. Biraz daha içiniz burkulacak ama onu da yazayım. Zavallı köpeğin başına gelen sadece tüfekle ateşe maruz kalması ve araçla ezilmesi değil. Kafasında ve anüsünde tümörler de var. Kim bilir kaç zamandır o kadar merkezi bir yerde böyle yaşamaya çalışıyor. İsyan ediyorsunuz değil mi.”

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com