09 Temmuz 2020 Perşembe

23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI

BHM
24.04.2019 09:17
456 Okuma
23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Bodrum İlçe Stadı’nda gerçekleştirilen kutlama programı renkli görüntülere sahne oldu. 
Sabah saatlerinde başlayan programa Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın da aralarında olduğu çok sayıda kişi katıldı. Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende öğrenciler adına günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu 8/C Sınıfı öğrencisi Ezgi Çolak yaptı.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’in konuşmasından sonra, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi. 
 
Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Ekibi’nin hazırladığı gösteri ise izleyenlerin beğenisini kazandı. Ardından komşu ülke Gürcistan’dan gelen Anazdeuli ve İmed ekibi, Gürcistan’a özgü oyunları sergilediler. 
 
Program sonunda Hüseyin Turgut Karabağlı Ortaokulu ve Özel Fen Bilimleri Ortaokulu öğrencileri müzikli gösteri sundu. Kalabalık bir öğrenci grubu tarafından hazırlanan gösteri sonunda ortaya büyük bir Türk Bayrağı açıldı. Gösteri, izleyenlerden yoğun alkış aldı.
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com