06 Aralık 2021 Pazartesi

ANLAMLI GÜNDE USTA OYUNCU NAZAN KESAL “YARALARIM AŞKTANDIR” İLE BODRUM’DA

BHM
25.11.2021 08:56
ANLAMLI GÜNDE USTA OYUNCU NAZAN KESAL “YARALARIM AŞKTANDIR” İLE BODRUM’DA
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününde, usta oyuncu Nazan Kesal'ın oynadığı “ Yaralarım Aşktandır” adlı oyun ile Bodrum'da yaşayan kadınlar bir araya geliyor.

Nazan Kesal “Yaralarım Aşktandır” adlı tek kişilik oyunu 25 Kasım 2021 Perşembe günü saat 20.00'de Oasis Nurol Kültür Merkezi Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Sahnesi’nde ücretsiz olarak gösterilecek.

“Yaralarım Aşktandır” adlı tek kişilik oyunuyla, Nazan Kesal, İran’ın güçlü kadın şairi Furuğ Ferruhzad’ı oynuyor. Yazar Şebnem İşigüzel’in kaleme aldığı ve Berfin Zenderlioğlu’nun yönettiği oyun, İran şiirinin isyankar sesi Füruğ Ferruhzad’ın nefesini, tiyatro sahnesine taşıyor.

Toprağa emanet edilmeyi bekleyen, ölüsüne bile tahammül edilemeyen, Füruğ Ferruhzad kendi arafında ömrünün şiirini yazacak ve aklınızdan çıkmayacak sözler fısıldamak üzere Nazan Kesal’in etkili performansı ile sahnede olacak.

Nazan Kesal’ın “Yaralarım Aşktandır” adlı tek kişilik oyunu Bodrum Belediyesi’nin 25 Kasım etkinlikleri çerçevesinde ücretsiz gösterimi ile tüm kadınları bekliyor.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com