30 Kasım 2020 Pazartesi

ANTİK TİYATRO BELEDİYE MECLİSİNİ AĞIRLAYACAK

BHM
01.07.2019 18:11
ANTİK TİYATRO BELEDİYE MECLİSİNİ AĞIRLAYACAK
Bodrum Belediye Meclisi'nin, tarihinde ilk kez 4 Temmuz Perşembe günü Antik Tiyatro'da toplanacağı bildirildi. Meclis toplantısının belediyenin sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacağı belirtildi.
Bodrum Belediye Meclisi'nin 2019 yılı Temmuz ayı olağan toplantısı, 4 Temmuz Perşembe günü saat 19.30'da halkın da katılımıyla Antik Tiyatro'da gerçekleştirilecek.
 
M.Ö. 4'üncü yüzyılda inşa edilen ve Anadolu'nun bilinen ilk tiyatrolarından biri olan Bodrum Antik Tiyatro'daki meclis toplantısı, Belediyenin Youtube ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.
 
Meclis toplantısı, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın, 90 günlük dönemi kapsayan bir faaliyet sunumu ile başlayacak. Bodrum Belediyesi'nin 2019 yılı Temmuz ayı olağan meclis toplantısı gündeminde ise belediye sınırları içerisinde ikamet eden ve maddi imkanı kısıtlı olan başarılı öğrencilere 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı'nda yapılacak tahsil yardım miktarının belirlenmesi, 2'si iskele, 1'i ise trafo alanı amaçlı imar planı değişikliği, 2 sokağın isminin değiştirilmesi ve 1 meydana isim verilmesi ve 'Uluslararası Bodrum Belediyesi Logo Tasarımı Yarışması' düzenlenmesi için, Bodrum Belediyesi Kültür, Sosyal ve Sanat İşleri Komisyonu'na yetki verilmesinin de aralarında bulunduğu 15 madde görüşüleceği bildirildi.
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com