20 Ocak 2021 Çarşamba

BESA İNŞAAT, BO VİERA İLE İLGİLİ İDDİALARA YANIT VERDİ

BHM
23.01.2020 17:25
BESA İNŞAAT, BO VİERA İLE İLGİLİ İDDİALARA YANIT VERDİ
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca önce mühürlenen sonra da kaçak bölümleri yıkılan Bodrum Gündoğan’daki The Bo Viera projesinin yatırımcısı Besa Marin Turizm İşletmeleri A.Ş. bir duyuru yayımladı.

Besa Marin Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından yayımlanan duyuruda, geçtiğimiz günlerde bazı görsel ve yazılı basın ile internet haber portallarında yer alan “Bodrum The Bo Viera Projesi ile ilgili olarak 2. kısımda izinsiz ve ruhsatsız olarak inşaata devam edildiği” yönündeki haberlere ilişkin açıklamalarda bulunuldu.

Besa Marin Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından yayımlanan duyuruda "Son zamanlarda görsel ve yazılı basın ile internette çıkan haberlerde şirketimizin Bodrum The Bo Viera Projesi ile ilgili olarak 2. kısımda izinsiz ve ruhsatsız olarak inşaata devam edildiği yönünde haberler yer almaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir ki; “Bodrum The Bo Viera” projemiz ile ilgili olarak inşaat sahasının tamamında birinci kısımdaki imalatların projeye uygun hale getirilmesi dışında hiçbir inşa faaliyeti yürütülmemektedir. Bu kapsamda ikinci kısımda bulunan iş makinası sadece ve sadece birinci kısımdaki ulaşılamayan yerlere malzeme nakli yapmaktadır. Basın kurum ve kuruluşları başta olmak üzere tüm kamuoyuna duyurulur." ifadeleri yer aldı.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com