26 Şubat 2021 Cuma

"CUMHURİYET" TEMALI DÖVME TURNUVASI

BHM
30.10.2020 10:43
Dünya’da 52 şubesi bulunan Cleopatra Ink Dövme Stüdyosu, Türkiye şubeleri arasında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı temalı dövme yarışması düzenliyor.

Neyzen Tevfik Caddesi’nde Yağhane olarak bilinen binada geçtiğimiz aylarda faaliyete başlayan Cleopatra Ink Bodrum Stüdyo Tattoo and Piercing, aralarında Bodrum'un da bulunduğu Türkiye şubeleri arasında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı temalı dövme yarışması organize ediyor.. Stüdyonun sahibi Vahit Öz’ün sol koluna yapılan Atatürk’ün Gençliğe hitabesi ve fotoğraflarının bulunduğu dövme, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla organize edilen dövme yarışmasında yarışacak. Yarışma Cleopatra Ink’in Türkiye şubeleri arasında düzenleniyor.

Cleopatra Ink Bodrum Stüdyo Yöneticisi Cemil Moralılar, stüdyo ve turnuva hakkında bilgiler vererek şunları kaydetti:  "Cleopatra Ink, Dünya’da 52 şubesi olan bir dövme stüdyosu zinciri. Bunların 13 tanesi yurtdışında, diğerleri Türkiye’de. Biz de bir buçuk aydır Bodrum’a burayı çalıştırıyoruz. Oldukça yoğun bir ilgi gördüğümüzü söyleyebilirim. Bu yarışma Türkiye’deki şubeler arası düzenlenen bir yarışma. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı temalı dövmeler yarışacak. Biz de bir eserle katılıyoruz. Üzerinde dövme sanatçımız çalışıyor. İnşallah başarılı olacağımızı ve birinciliği alacağımızı düşünüyoruz.” 

Bodrum Stüdyo olarak 450 metrekarede hizmet verdiklerini ve aynı anda 8 kişiye dövme yapabildiklerini anlatan Cemil Moralılar "Herhangi bir dövmecide yapılan dövme işleminden farklı bir fiyat politikamız yok. Müşteriler seçtikleri dövmeyi bizde de uygun fiyatla vücutlarına yaptırabilirler. Biz Cleopatra Ink olarak dövmede karşılaşılabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için bunun daha kurumsal bir şekilde uygulanmasını öngörüyoruz ve bunun için de dövme yaptıran insanların daha sonra yaşayabildikleri aksiliklerin ortadan kalkması için tüm önlemleri aldık. Dövme düşünen herkesi de Cleopatra Ink’e bekliyoruz” dedi.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com