17 Ağustos 2022 Çarşamba

DANS YARIŞMALARINA BODRUM DAMGASINI VURDU

BHM
26.06.2021 11:34
DANS YARIŞMALARINA BODRUM DAMGASINI VURDU
Bodrum'da faaliyetini sürdüren Seashine Dans Akademi Haziran ayında katıldığı 5 yarışmadan da Türkiye çapında aldığı 30 derece ile bodruma döndü.

1 ay içerisinde 5 ayrı yarışma 20 farklı kategoride 30 Türkiye derecesi ile bodruma dönen dansçılar Yurt dışında yarışmalar için hazırlanmaya başladılar. Bodrum 'lu çocuklar 1 ay içerisinde 5 ayrı branşta Türkiye genelinde dereceler aldılar ve Milli Takıma katılarak Türkiyemizi temsil etmeye hak kazanmışlardır. Seashine Dans ve Sanat Akademi olarak Bodrum 'u ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Seashine Dans ve Sanat Akademi'nin eğitmenleri : Daria Shramko , Erhan Çekici , Bensu Çakmak , Yağmur Bayar Bütün bir senenin yoğun çalışma programından başarıyla ayrıldılar.

TDSF Salsa 1. Etap Şampiyonası, TDSF Salsa Türkiye Şampiyonası, TDSF Street Dance Şampiyonası,  TDSF Modern Dance&Contemporary Şampiyonası ve TDSF İzmir Contemporary Show Dance Yarışması'ndan derecelerle döndüler.

Seashine Dans ve Sanat Akademinin Sahibi ve Kurucusu Fevzi Deniz Işıldar ise '' Pandemi döneminde okulu ayakta tutmaya çalışırken , aynı zamanda öğrencilerimizin eğitimine de çok fazla bir zaman ayırdık. Öncelikle eğitmenlerimize, sporcularımıza ve onların velilerine çok teşekkür ederim. Bu şartlar altında bile kimse hedeflerinden ve hayallerinden vaz geçmedi. Yaklaşık 15-20 sporcumuz milli sporcu olmaya hak kazandılar ama milli sporcu olabilmeleri için Yurt Dışında Ülkemizi temsil etmeleri gerekiyor. Bütün Bodrumlu iş yeri sahiplerini ve hayır severleri bir çocuğun hayatını değiştirmeleri için onları sponsor olmaya davet ediyorum. Bir çok yetenekli sporcumuz maddi imkanlarından dolayı Yurt dışına çıkamayacak bu çocuklara destek olmak hepimizin görevi '' dedi.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com