20 Mart 2023 Pazartesi

Özay Kartal, CHP Bodrum Yeni İlçe Başkanı’na başarılar diledi

BHM
02.02.2023 15:38
Özay Kartal, CHP Bodrum Yeni İlçe Başkanı’na başarılar diledi
Akademia Vakfı Başkanı Özay Kartal, CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Kartal, genel seçimlerin yaklaştığı kritik süreçte, kendisinin de partisinin yanında olarak üzerine düşen görevi yerine getireceğini söyledi.

Özay Kartal, CHP Muğla Milletvekili Adaylığı için görevinden istifa eden Halil Karahan’ın yerine atanan CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. 

2023 Genel Seçimlerine sayılı günler kala, Başar Bıyıklı’nın adı gibi “başarılı” bir süreç yöneteceğine gönülden inandığını ve el ele vererek bu süreçte, kendisinin de üzerine düşen görevi yapmaya ve her daim destek olmaya hazır olduğunu ifade eden Başkan Kartal, yaptığı açıklamada şunları söyledi: 

“Yeni atanan CHP Bodrum İlçe Başkanımıza hayırlı olsun ve başarı dileklerimi iletmek için bir ziyaret gerçekleştirdim.

Kendisine bu çok kritik ve önemli süreçte ayrışmaları engelleyecek, bütünleşmeyi sağlayacak, eski kırgınlıkların, kişisel konuların ön planda olmamasına, partinin bir hedef doğrultusunda bütünleşmesi gerektiğine ve yönetimden de bunu beklediğimize vurgu yaptım. Partimizin bize vereceği bu süreçteki her türlü göreve hazır olduğumuzu, partimize destek olacağımızı, Başar Bıyıklı’nın başarısının partinin başarısı olacağını, partinin başarısının da tüm üyelerin ve tüm halkın başarısı olacağına dair inancımızı ve dileklerimizi ilettik, karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde başarılar diledik.”

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com