29 Kasım 2022 Salı

TEMMUZ'UN RESMİNİ YAPABİLİR MİSİN ABİDİN?

BHM
30.06.2018 12:57
TEMMUZ'UN RESMİNİ YAPABİLİR MİSİN ABİDİN?
Bodrum Temmuz ayında, birbirinden değerli sanatçıların resim sergilerine ev sahipliği yapıyor.

Yazın sıcak günlerinde deniz ve güneşe sanat dolu serin bir mola vermek isteyen sanatseverler için ünlü isimlerin resim sergileri 30 Haziran'dan itibaren görücüye çıkıyor. 

 

30 Haziran - 19 Temmuz 2018 tarihleri arasında ziyaret edebilecek SEÇKİ adlı sergisi ile GAZİ SANSOY, Yalıkavak MİNE Sanat Galerisinde resim sevdalıları ile buluşuyor.

50 yıldır İasos'taki atölyelerinde eserler vermeye devam eden ödüllü sanatçılar İBRAHİM & BODİL ÖRS çifti ise, SINIRI AŞMAK adlı sergilerini sanatseverlerin ilgisine sunuyor. sergi, 5 Temmuz - 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi'nde ziyaret edilebilir.

Temmuz ayının son çeyreğinde ise Bodrum, BEDRİ BAYKAM ve BUBİ'ye kapılarını açıyor. İkilinin eserlerini bir araya getirerek oluşturdukları B PLANI isimli sergiye ilgilinin büyük olacağı tahmin ediliyor. 21 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında Yalıkavak MİNE Sanat Galerisi'nde ziyaret açılacak olan serginin açılış kokteyli, sanatçıların da katılımıyla 21 Temmuz 2018, Cumartesi Günü, Saat: 19:00’da, Yalıkavak Mine Sanat Galeri mekanında yapılacak.

 
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com