26 Eylül 2020 Cumartesi

BOYTAV'IN WEB SİTESİ NEDEN KAPALI!?

BHM
08.06.2020 12:01
BOYTAV'IN WEB SİTESİ NEDEN KAPALI!?
Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı’nın (BOYTAV) web sitesinin uzun süredir yapım aşamasında göründüğünü ve sosyal medya hesabının aktif ve verimli kullanılmadığını belirten AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, “BOYTAV sadece bir kişinin değil, tüm Bodrum Yarımadası’nın ortak bir kurumudur. Kimsenin bu kurumu bu kadar değersizleştirmeye hakkı yoktur” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın "Gezi Olayları" ile ilgili paylaşımını eleştirmesiyle gündeme gelen AK Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen, bu kez Aras’ın başkanı olduğu BOYTAV ile ilgili eleştirilerini sıraladı ve şu sözleri dile getirdi:

“Güzel Bodrumumuzu tanıtmak için kurulan ve bugüne kadar yurt içi, yurt dışı bir çok tanıtım faaliyetinde bulunan Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV), Bodrum Belediye Başkanı’nın başkanlığında, odalar, turizmciler ve sivil toplum örgütlerinin içinde olduğu çok değerli bir kurumdur.

BOYTAV’ın da Başkanı olan Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras, pandemi öncesinde birçok ülkeye gidip çeşitli çalışmalar yapmıştır. BOYTAV olarak bugüne kadar bir çok fuara katılınmış ve yurt içi, yurt dışı bir çok kurumla tanıtım için çalışmalar yapılmıştır.Fakat gelin görün ki görevi sadece Bodrum’u tanıtmak olan BOYTAV’ın tüm dünyanın dijitalleştiği bir yüzyılda, kendisine ait bir web sitesi şu an için yoktur. Sayın Ahmet Aras öncesinde bir web sitesi olan BOYTAV’ın web adresine girdiğinizde çok uzun zamandır “Under Construction – Yapım Aşamasında” yazısı çıkmaktadır.

Şimdi lütfen bir düşünün; yurt içi ve yurt dışında fuarlara katılıp BOYTAV olarak çalışmalar ve görüşmeler yapıyorsunuz, görüştüğünüz kişilere Bodrum’u ve BOYTAV’ı anlatıyorsunuz. Bodrum gibi çok değerli bir markayı tanıtmak görevindesiniz fakat daha kendinizi tanıtamıyorsunuz. Çünkü ne aktif bir web siteniz var, ne de doğru dürüst faaliyet gösteren sosyal medya sayfalarınız var. 

Günümüz dünyasında bir bilgiye ulaşmak internet sayesinde sadece saniyeler sürerken, tek görevi Bodrum’u tanıtmak olan BOYTAV internette yok! 

Bunu hiçbir Bodrumlu kabul edemez. Kaldı ki BOYTAV sadece bir kişinin değil, tüm Bodrum Yarımadası’nın ortak bir kurumudur. Kimsenin bu kurumu bu kadar değersizleştirmeye hakkı yoktur. Başta BOYTAV Başkanı da olan Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras olmak üzere tüm BOYTAV yetkililerine sesleniyoruz;  Bizim ve tüm Bodrum’un kabul etmediği bu acemilikten bir an önce vazgeçin. Çok acil olarak BOYTAV’ın web sitesi ve sosyal medya hesaplarını Bodrum’a yakışır bir hale getirin. Eğer bu konuda yetersiz kaldığınızı hissedip yardıma ihtiyacınız olursa, her zaman yardıma hazırız. Çünkü amacımız Bodrum.”

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com